Pomáháme firmám uplatnit se v České republice a na zahraničních trzích 

Největší přidanou hodnotou služeb Handy Solution je znalost místního prostředí a ověřené kontakty, ke kterým by se firmy samy jen těžko dostávaly.


Hledáme kontakty a vytváříme vztahy

 Uvědomujeme si, že vztahy a pečlivě vybrané kontakty jsou klíčové pro úspěch v jakémkoliv oboru. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a otevřenému vztahu mezi dodavateli a odběrateli. Řídíme se systémem WIN – WIN – WIN spokojenost obou stran je pro nás klíčová.


B2B Mezinárodně

Díky dlouhodobému fungování na Evropských a Asijských trzích máme velmi dobré vztahy se společnostmi, které působí na těchto kontinentech.

Dokážeme nabídnout komplexní řešení vašich požadavků. Umíme najít řešení, které je atraktivní svojí cenou, ale také kvalitou.

Jsme členy Česko-pakistánské obchodní komory.


Audit – analýza stavu firmy

Pod slovem audit si můžeme představit finanční úřad nebo povinnost, kterou musíte draze zaplatit, protože ji zákon vyžaduje. 

Co to vlastně audit je? Audit znamená zjištění stavu. 

My provádíme ta nejdůležitější a nejpraktičtější zkoumání ve firmách, vždy jdeme po příčinách, které nechtěný stav firmy způsobují.
Protože máme komplexní přehled o ideálním fungování firmy a díváme se na firmu z nadhledu (nezasaženi provozními zlozvyky), umíme identifikovat problém a najít na něj vhodné řešení. 


 

“Coming together is a beginning, staying together is progress, and working together is success.”

Henry Ford