Handy People DE je mladá, dynamická společnost. Zakladatelé mají mnohaleté zkušenosti v oblasti obchodu, zemědělství, průmyslu a služeb v České republice, na Slovensku, v Německu, Dánsku, Finsku a dalších zemích Evropské unie a Asii. 

Jsme opravdu dobří v hledání řešení. Díky našim dlouholetým zkušenostem v obchodním prostředí vám dokážeme nabídnout komplexní řešení vašich požadavků. Umíme najít řešení, které je atraktivní svojí cenou, ale také kvalitou.

 

Už Henry Ford věděl, že nejlépe vydělaná koruna je ta ušetřená, a tyto slova jsme si vzali za svá a šetříme váš čas a peníze.

 

Základní filozofií společnosti je maximální spokojenost zákazníků a nejvyšší možná kvalita produktu. Tato filozofie a ideální poměr kvality a ceny nám pomohly například vstoupit na německý a rakouský trh, který je známý svými požadavky na kvalitu. 

Mezi naše partnery patří osvědčení výrobci a dodavatelé z Evropské unie a Asie, díky nimž vám dokážeme dodávat materiály a výrobky z těchto zemí, nebo vám můžeme pomoci vstoupit na tyto zahraniční trhy.

Provede vás celým procesem a zajistíme řešení na klíč.

“Coming together is a beginning, staying together is progress, and working together is success.”

Henry Ford