Průmyslová a stavební automatizace
Poskytujeme kompletní portfolio služeb pro automatizaci a informační technologie pro průmyslovou výrobu. Od modernizace stávajících průmyslových automatizačních a elektrických zařízení přes výměnu zastaralých dílů. Až po úplné projekty automatizace s návrhem, dodávkou, instalací a uvedením do provozu kompletního řešení průmyslové a stavební automatizace.

Zajistíme dodání kompletního řešení v oblasti průmyslové a stavební automatizace. Zajišťujeme dodávky automatizace “na klíč” – analýzu, návrh optimálního řešení, vypracování projektové dokumentace, vývoj software, výrobu a montáž rozvaděčů a ovládacích pultů, seřízení a uvedení do provozu, záruční a pozáruční servis. Spolupracujeme se specialisty v oboru.

Elektroinstalační práce

Provádíme elektromontáže v průmyslových, komerčních a administrativních objektechu. Zajistíme Vám nebo Vaší firmě dodávky nových elektromontáží podle požadavků projektové dokumentace, rekonstrukce a opravy nevyhovujících elektrických rozvodů, odstranění závad a pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrických zařízení ve výrobních a skladovacích prostorech firem, či komerčních a administrativních prostorech, restauracích, hotelech a jiných provozovnách. V rámci elektromontáží Vám provedeme montáž průmyslového i designového interiérového osvětlení.

Jednou z hlavních předností firmy jsou dlouholeté a rozsáhlé zkušenosti při realizaci mnoha zakázek pro tuzemské a zahraniční zákazníky a to jak v ČR tak i na akcích po celé Evropě.

Montáže skladovacích systémů

Zajistíme pro vaše projekty kvalitního dodavatele pro montáž skladovacích systémů.

Dodávky nových regálových systémů všech typů dle Vašich požadavků.

Montážní práce veškerých regálových systémů.