Jsme nezávislý poradce v oblasti lidských zdrojů, díky tomu jsme schopni Vám rychle nabídnout ideální řešení, za rozumné peníze. Jsme stabilní společnost s pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Každá firma se může potýkat s neočekávaným personálním nedostatkem. Nejčastější příčiny tohoto nedostatku mohou být sezónní výkyvy v poptávce, zvýšená nemocnost zaměstnanců, doba dovolených, ale především náhlý jednorázový nárůst potřeby pracovních sil. A právě to jsou situace, ve kterých vám Handy People pomůže. Vzhledem k tomu, že potřeba kvalifikovaných dělníků se neustále zvyšuje a nových pracovníků vzhledem k nezájmu o učňovské obory v posledních letech ubývá, přichází naše společnost k vám s nabídkou zprostředkování pracovníků nejen z ČR, ale i ze zahraničí. Hlavním cílem  je spokojený zákazník, který se na nás opakovaně obrací. Jsme si vědomi toho, že práce s lidmi vyžaduje profesionální přístup a jen kvalitní a zodpovědný zaměstnanec nám zaručí spokojenost našich klientů.

Outsorcing IT sektoru 

Business process outsourcing (BPO) je základní strategií pro firmy, které hledají způsoby, jak dosáhnout vysokého výkonu prostřednictvím řízení nákladů, snížení rizik, podporu spolupráce a transparentnosti. 

Outsourcing může být vnímán jako krátkodobé snižování nákladů, až po dlouhodobou efektivitu a udržitelný úspěch. 

 

 

Sestavíme vám tým na míru, postaráme se o jeho vedení a zaručíme kvalitu odvedené práce. 

 

 

Outsorcing programátorů 

Věnujeme se elektro-projektování v softwaru EPLAN, programování PLC/HMI systémů Siemens a programování průmyslových robotů Fanuc, Staubli, ABB a KUKA aj..

 

Zprostředkujeme vám řešení krátkodobé nebo dlouhodobé výpomoci při aktuálním nedostatku pracovních sil, ale i případ, kdy hledáte stálé zaměstnance. Angažování pracovní agentury nebo outsorsing, tak při obsazování pracovních míst tak může být jedním z nejúčinnějších nástrojů pro zvyšování efektivity práce a tím i konkurenceschopnosti vaší firmy. 

Zakládáme si především na dlouhodobé spolupráci.